Naše vize

 

Na začátku jsme si dali jasný cíl – být první, kdo ti v České republice umožní nosit prvotřídní oblečení značky Mutated Nation z Austrálie. Tato značka totiž představuje typ oblečení, které by si neměl nechat ujít nikdo, kdo žije sportem a fitness a kdo chce vystoupit z šedi běžných outfitů na našem trhu.

Věděli jsme, co všechno budeme muset na cestě za tímto cílem překonat? Ne.
Zato jsme věděli, co udělat pro to, abychom dosáhli úspěchu – jít do toho naplno! Každý den. A vyplatilo se to.

 

 

Jako jediní v České republice pro tebe nyní máme funkční distribuci a e-shop s exkluzivní značkou Mutated Nation, kterou teď hrdě můžeš nosit. Oblečení značky Mutated Nation ti dopřeje unikátní pocit, který její styl reprezentuje – styl těch, kteří chtějí jen to nejlepší.

A nemusíš přitom nic objednávat ze zahraničí a čekat věčnost, než ti to přijde. Všechno pro tebe zajišťujeme přímo my z našeho skladu v ČR. Za pár dní máš vše u sebe doma. U nás za dopravu neplatíš. Všechny způsoby dodání máš zcela zdarma. A to i dodání na Slovensko. Pokud ti zboží nebude sedět, rádi ti ho vyměníme za jinou velikost. Chceme totiž, aby pro tebe bylo nošení Mutated Nation jedinečným zážitkem stejně jako tvoje nakupování u nás. Od prvních momentů na e-shopu Mustaffa, až po rozbalení našich krabic s tvým oblečením.

Zajistí ti tohle oblečení okamžitý úspěch? Nejspíš ne.
Ale pokud chceš na cestě za svými cíli sklízet obdiv a uznání a zároveň se u toho cítit skvěle, věříme, že značka Mutated Nation je pro tebe krok správným směrem.

Vystup z řady, zbytek je na tobě.

 

Team Mustaffa